برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، گردهمایی ورزش صبحگاهی و جشنواره غذای سالم در پارک شهدای گمنام

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی، گردهمایی ورزش صبحگاهی و جشنواره غذای سالم در حضور خیل عظیم ورزشکاران، ورزش دوستان ، شرکت کنندگان در جشنواره غذای سالم و علاقمندان پیاده روی صبحگاهی در پارک شهدای گمنام برگزار گردید. در این مراسم همچنین مسئولین ارشد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر اراک از جمله عباسی شهردار کلانشهر اراک، خانم فرجی مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مرکزی، آبایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر، آجرلو و خانم بهادری عضو شورای اسلامی شهر، عباسی معاون خدمات شهری، خراجی معاون فرهنگی اجتماعی، حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، ساده وند مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند، عسگری مدیرعامل سازمان زیباسازی و حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و شهرستان اراک و هیئت های ورزشی از جمله همگانی و پزشکی ورزشی نیز حضور داشتند.

در آغاز همایش و از ابتدای صبح و پس از استماع کلام وحی و سرود جمهوری اسلامی ایران و همزمان پذیرش از شرکت کنندگان در جشنواره غذا،  ورزشکاران و ورزش دوستان با اجرای موزیک سنتی ساز و دهل به انجام نرمش و پیاده روی صبحگاهی پرداختند. برگزاری مسابقات متنوع ورزشی شامل دارت، روپایی و پنجه والیبال و اجرای حرکات نمایشی ورزش های رزمی و طناب زنی نوجوانان قسمت بعدی این همایش بود. پس از آن اسکندری خواننده جوان اراکی با اجرای موسیقی شور و هیجان را در حضار به وجود آورده و سپس لطیفه های رادیویی با اجرای زیبای رضا زنگارکی لبخند را بر لب شهروندان حاضر در این همایش نشاند.

پس از چیدمان میزهای غذا توسط شرکت کننگان در جشنواره غذا نوبت به بازدید جمعی شهروندان از سفره های رنگارنگ ایشان شد که در هوای با طراوت پاییزی عطر و بوی خاص آن در فضای پارک شهدای گمنام پیچیده بود.

استقرار غرفه های مختلف و متنوع همچون غرفه سلامت، کانون حمایت از بیماران هموفیلی، انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی، سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه ها، مجتمع خیریه کارآفرینی حضرت زهرا (س)، و سایر غرفه های فروش خیریه غذاهای سالم از دیگر بخش های همایش بزرگ امروز بود.

با رسیدن زمان داوری جشنواره غذا بیش از 300 شرکت کننده در این بخش توسط 8 داور از اساتید آشپزی، سفره آرایی و بهداشت قضاوت شدند.

در پایان و پس از اهدای جوایز بخش ورزشی و قرعه کشی یک دستگاه دوچرخه، با توجه به شرایط نامساعد جوی مقرر شد برگزیدگان این بخش در همایش خانواده روز دوشنبه 28 مهرماه ساعت 16 در فرهنگسرای شهر معرفی و جوایز خود را دریافت نمایند.


 

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش