آغاز دوره آموزش نقاشی در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع)

   دوره رایگان آموزش نقاشی در دو رده سنی خردسالان و کودکان در فرهنگسرای سیدالشهدا آغاز گردید.

    حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اعلام این خبر افزود: با توجه به فصل تابستان و ایام فراغت تحصیل دانش آموزان، برنامه های مختلف و متنوعی در حوزه آموزش برای رده های سنی خردسالان و کودکان برنامه ریزی و مهیا شده است. با توجه به اهمیت آموزش در سنین پایه نهایت تلاش به کار رفته تا مباحث آموزش های شهروندی نیز به صورت غیر مستقیم در این دوره ها لحاظ شود.

 حسنی در ادامه افزود: در همین راستا دوره های کلاس آموزش نقاشی سنین زیر 7 سال در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 11 تا 12/15 و در سنین بالای 7 سال روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 9/30 الی 10/45 در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) دایر است و عموم کودکان و خردسالان می توانند پس از ثبت نام به صورت رایگان در دوره شرکت نمایند.

نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در فرهنگسرای شهر

  به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب نمایشگاه عکسی با این موضوع در فرهنگسرای شهر برپا گردید.

      در همین راستا حمید کربلایی حسنی باذکر این خبر افزود: این نمایشگاه از روز پنج شنبه 21 تیرماه در فرهنگسرای شهر برپا و علاقه مندان تا پایان تیرماه می توانند از ساعت 8 لغایت 14 از آن بازدید نمایند.

 

آغاز دوره آموزشی بافتنی در فرهنگسرای شهر

     دوره آموزش بافتنی در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در راستای برنامه ریزی آموزشی و هنری ویژه بانوان، دوره آموزش بافتنی درفرهنگسرای شهر آغاز گردید. شایان ذکراست این دوره روزهای دوشنبه ساعت 16 الی 18:30 برگزار خواهد شد.

 

برگزاری دوره آموزش خوشنویسی در فرهنگسرای شهر

  به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، اولین جلسه دوره آموزش خوشنویسی در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

    حسنی سرپرست سازمان با ذکر این مطلب افزود: این دوره   آموزشی در روزهای دوشنبه ساعت 9 الی 11 صبح در فرهنگسرای شهر واقع در کوی صنعتی برگزار می گردد.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش