آغاز دوره آموزش خیاطی در فرهنگسرای شهر

دوره آموزش خیاطی در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در راستای برنامه ریزی آموزشی و هنری ویژه بانوان، دوره آموزش خیاطی درفرهنگسرای شهر آغاز گردید. شایان ذکراست این دوره روزهای یک شنبه و سه شنبه ها ساعت 16 الی 17/30 در فرهنگسرای شهر برگزار خواهد شد.

 

حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال بی نظیر شهروندان اراکی از دوره های آموزشی مختلف در فرهنگسرای شهر و سیدالشهدا (ع)؛ از ابتدای هفته جاری، دوره های آموزشی برگزار شد.

 

آغاز دوره آموزش رایانه در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع)

    دوره آموزش رایانه در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) آغاز گردید.

   حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز مبرم جامعه به دانش رایانه ای پس از تجهیز فرهنگسرای سید الشهدا (ع) برگزاری این دوره آغاز گردید.

    وی افزود: این دوره در روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 10 صبح در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) دایر است. علاقمندان می توانند با مراجعه به فرهنگسرای سید الشهدا (ع) در این دوره ثبت نام نمایند.

برگزاری نخستین جلسه کارگاه شرح و تحلیل شاهنامه در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع)

  به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عصر روز سه شنبه 28 فروردین ماه نخستین نشست شاهنامه خوانی با حضور علاقمندان عرصه ادبیات در فرهنگسرای شهر برگزار شد.

  در همین راستا سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری توجه ویژه به ادبیات غنی و کهن ایرانی را ضروری خواند و بر حمایت سازمان از همایش ها، کارگاه ها و نشست های ادبی تاکید نمود.

 

اولین جلسه کارگاه ادبی شرح و تحلیل مثنوی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع)

  به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، عصر روز گذشته 29 فرورودین ماه کارگاه ادبی شرح و تحلیل مثنوی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر اراک در فرهنگسرای سیدالشهدا (ع) برگزار شد.

   حمید کربلایی حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک ضمن اعلام این خبر افزود: از ابتدای امسال کلاس های مثنوی خوانی و پژوهش در آثار مولانا به صورت مستقل و مستمر با حضور اساتید و مشتاقان ادبیات فارسی برگزار گردید و این روند تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت. وی در ادامه افزود: این جلسات چهارشنبه ها از ساعت 17 الی 19 با حضور علاقمندان عرصه ادبیات در فرهنگسرا سیدالشهدا (ع) برگزار می گردد.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش