دونده استان مرکزی مسیر شهر اراک تا مرقد مطهر امام خمینی را خواهد دوید

alt

دونده جوان و ورزشکار بسیجی استان مرکزی در راستای اعلام انزجار از فعالیتهای نیرنگ طلبانه آمریکای جنایتکار به ویژه  اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) مسیر شهر اراک تا مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را خواهد دوید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک "  مجتبی یادگاری " ورزشکار جوان و با آتیه استان مسیر 240 کلیومتری را در مدت یک هفته خواهد دوید.

یادگاری  در گفتگویی کوتاه با روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک گفت : هدف از این اقدام نمادین فرهنگی و ورزشی اعلام انزجار از سیاستهای نیرنگ طلبانه سردمداران غرب به ویژه آمریکای خونخوار در اهانت به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) است .

او ادامه داد: طبق برنامه زمانبندی مشخص شده، روزانه 40  کیلومتر از مسیر را طی خواهم نمود و انشاالله به یاری خداوند متعال و دعای خیر دوستان  در مدت یک هفته آینده در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تهران خواهم بود.

وی با تشکر از خدمات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک بیان داشت: از مدیر عامل و مجموعه تلاشگران در این سازمان در جهت مساعدت و یاری به بنده در اجرای این حرکت نمادین تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم به عنوان یک جوان سهم کوچکی از دین خود را به این نظام و انقلاب به ویژه رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای ادا کرده باشم .

گفتنی است سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در راستای اجرای این طرح معنوی و ورزشی تعامل مطلوب و سازنده ای را با این دونده پر تلاش داشته است.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش