شهرداری صدر نشینی را از نفت گرفت

alt

در هفته ی نهم ازسری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور ، جام آزادگان ؛ عصر جمعه نوزدهم آبانماه ، شهرداری اراک در ورزشگاه 15 هزار نفری امام خمینی میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار زیبا و دیدنی با تساوی دو بر دو پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ، اولین گل این دیدار در دقیقه 12 بازی از روی نقطه پنالتی برای شهرداری توسط " سعید بیگی " وارد دروازه نفت شد.

نفتی ها پس از دریافت گل اول با افزایش فشار  بر روی دروازه شهرداری سعی در جبران گل خورده داشتند و در دقیقه 21 بازی  موقعیت خطرناکی ایجاد کردند  که با  دفع به موقع و مهارت " محسن الیاسی"  دروازه بان جوان تیم شهرداری،  موقعیت گلزنی از  نفت  گرفته شد.

سرانجام در نخستین دقیقه وقتهای  تلف شده نیمه اول تیم نفت از روی ضربه ایستگاهی صاحب موقعیتی شد که با ضربه " یعقوب سلحشور " گل تساوی درون دروازه شهرداری جای گرفت.

نیمه نخست با این نتیجه به پایان رسید و دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

در دقیقه 54 بازی روی دفع اشتباه مدافع تیم نفت توپ مقابل پای سعید بیگی کاپیتان تیم شهرداری قرار گرفت که از فاصله 30 متری با یک شوت محکم دروازه نفت را به زیبایی گشود و نتیجه دو بر یک به سود شهرداری شد.

در ادامه بازی  در دقیقه 81 بازی روی پاس عمقی موقعیت مناسبی برای "جواد ماهری " ایجاد شد که ضربه این بازیکن با اختلاف اندک از کناردیرک دروازه به بیرون رفت. سرانجام در دقیقه 86 فشار بی امان تیم نفت  ،" فرزاد محمدی "  را صاحب  یک موقعیت  عالی کرد که نتیجه ی آن گل دوم نفت بود و نتیجتا این بازی پر افت و خیز و زیبا با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

"بهنام حبیبی"  و "سعید بیگی " از تیم شهرداری اراک  و"سید محمد علی حسینی "  از تیم نفت با کارت زرد داور جریمه شدند  و " ابولفضل بهادرانی "  از نفت نیز با دریافت دومین کارت زرد خود در دقیقه 97 بازی از زمین مسابقه اخراج شد.

همچنین " حامد بختیاری " و " علی عبادی " به ترتیب در دقایق 90 و 81 به جای " جواد آشتیانی " و " مجتبی قربانی " برای شهرداری به میدان رفتند. "حامد امیر خانی " ، " رضا درویشی " و " سید محمد علی حسینی " نیزدر دقایق 75، 80 و 69 برای نفت مسجد سلیمان به میدان آمدند .

قضاوت این دیدار بر عهده " حسن اکبری " و کمک های " محمد عطایی " و " حسین زمانی " بود.

 نفت مسجد سلیمان پس از این دیدار صدر جدول گروه الف را از دست داد و با 18 امتیاز در رده ی دوم قرار گرفت و شهرداری نیز با 12 امتیاز در رده ی هفتم جدول جای گرفت . شایان ذکر است شهرداری در هفته ی دهم لیگ دسته اول ، پنجشنبه 25 آبانماه در ورزشگاه 15000 نفری امام خمینی اراک میزبان تیم صدرنشین  گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش