همایش پیاده روی گرامیداشت هفته جوان و هفته معلم در بوستان شهدای گمنام

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه ماه با حضور علاقمندان و مشتاقان به بازی های بومی و محلی، همایش  پیاده روی خانوادگی با حضور علاقمندان به پیاده روی و ورزش صبحگاهی در بوستان شهدای گمنام برگزار گردید.

     در این همایش بازی های مختلف شامل: هفت سنگ، لی لی، طناب کشی، روپایی، فریزبی، پنجه والیبال، فوتبال دستی، طناب زنی، دارت، دال پلان  ویژه بانوان و آقایان برگزار و با استقبال چشمگیر شهروندان برگزار گردید.

      در ابتدای این همایش و پیش از آغاز رسمی برنامه، شهروندان و علاقمندان به ورزش صبحگاهی مسافتی را در پارک شهدای گمنام پیاده روی نمودند.  پس از تلاوت  آیاتی چند از کلام مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران و معرفی بخش های مختلف برنامه با اجرای سیامک ستوده، کلیه شهروندان حاضر به همراه مربیان ورزشی شهرداری اراک دقایقی در محوطه پارک شهدای گمنام به پیاده روی و نرمش صبحگاهی پرداختند. سپس اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پارکور و نینجا کاران از بخش های پرهیجان این همایش اجرا و با تشویق حضار همراه گردید. در ادامه برنامه مرتضی اسماعیلی با اجرای تقلید صدا و  استندآپ کمدی حضار را به وجد آورد. پایان بخش برنامه این روز اجرای  موسیقی توسط مهدی یغمایی که با انرژی بی نظیر شهروندان حاضر در بوستان شهدای گمنام همراه گردید.

در بخش جنبی این همایش نیز علاوه بر بخش های مختلف ورزشی، نقاشی کودکان با موضوعات شهروندی همراه با اهدای جوایز فرهنگی با حضور علاقمندان و کودکان به انجام رسید.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش