برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بازی های بومی و محلی گرامیداشت شهدای استان مرکزی در بوستان امیرکبیر

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، صبح روز جمعه 9 شهریورماه  با حضور علاقمندان و مشتاقان به بازی های بومی و محلی، ورزشکاران دوره های اوقات فراغت سازمان در 4 رشته ژیمناستیک، کاراته، تنیس روی میز و والیبال و هنرجویان دوره های آموزشی فرهنگسراهای شهر و سیدالشهدا (ع)، همایش  پیاده روی خانوادگی در بوستان امیرکبیر برگزار گردید.

    در این همایش بازی های مختلف شامل: هفت سنگ، لی لی، طناب کشی، روپایی، تیر و کمان، پنجه والیبال، فوتبال دستی، طناب زنی، دارت، دال پلان  ویژه بانوان و آقایان برگزار و با استقبال چشمگیر شهروندان برگزار گردید.

    در ابتدای این همایش پس از تلاوت  آیاتی چند از کلام مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران شهروندان و علاقمندان به ورزش صبحگاهی مسافتی را در پارک شهدای گمنام پیاده روی نموده و سپس حرکات نرمش صبحگاهی را انجام دادند.  اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پارکور و کاراته از بخش های پرهیجان این همایش بود که با تشویق حضار همراه گردید. در ادامه برنامه با حضور مسئولین از خانواده شهید بزرگوار سید مهدی میرعباسی تقدیر و تجلیل به عمل آمد. استند آپ کمدی قارنلی، موسیقی مهدی اسکندری و استندآپ نماینده استان مرکزی در برنامه خنداوانه محمد جواد رضایی بخش های بعدی برنامه بود که با شور و هیجانی مثال زدنی به انجام رسید.

در بخش جنبی این همایش نیز علاوه بر بخش های مختلف ورزشی، نقاشی کودکان با موضوعات شهروندی همراه با اهدای جوایز فرهنگی با حضور علاقمندان و کودکان به انجام رسید. در پایان همایش نیز با حضور مسئولین قرعه کشی جوایز از بین ورزشکاران اوقات فراغت 4 رشته ژیمناستیک، کاراته، تنیس روی میز و والیبال و هنرجویان دوره های آموزشی فرهنگسراهای شهر و سیدالشهدا (ع) که در این همایش حضور داشتند، برگزار گردید.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش