برگزاری همایش دوچرخه سواری گرامیداشت هفته دفاع مقدس

    به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این مرز و بوم، عصر روز پنجشنبه 5 مهرماه همایش بزرگ دوچرخه سواری در مسیر میدان مقاومت-  پارک بانوان برگزار گردید.

      این مسابقه در رده سنی آزاد و پس از ادای احترام و گلباران مزار شهدای گمنام واقع در میدان مقاومت توسط ورزشکاران برگزار، که در پایان سجاد طاهری، مرتضی صباغ نیا و طاهر حری عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

          اهداء جوایز این مسابقات در حضور رئیس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران ارشد شهرداری و مقامات ارشد سپاه استان برگزار و به 3 نفر برگزیده این مسابقه به همراه 7 نفر از کل شرکت کنندگان به قید قرعه 10 حواله خرید کالا اهدا گردید. همچنین به مناسبت هفته تکریم سالمندان به 10 نفر از مسن ترین افراد شرکت کننده در این مسابقه هدایایی اهدا شد.

     در حاشیه این مسابقه فلک افلاکی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بابت برگزاری برنامه های مختلف ورزشی دقایقی در خصوص افزایش و فراگیر شدن این رشته در کلانشهر اراک، جایگزین کردن این وسیله به جای خودرو و افزایش سطح سلامتی شهروندان اراکی ها صحبت نمود.

     در حاشیه این مراسم سپس حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزاری مسابقات متنوع ورزشی ویژه شهروندان را در راستای توسعه ورزش همگانی و بهبود شاخص سلامت در بین اعضای جامعه مفید قلمداد نموده و گرایش به سمت ورزش از سوی جوانان را باعث کاهش معضلات اجتماعی دانست.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش