برگزاری همایش اصناف پلیس با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در فرهنگسرای شهر

  به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عصر روز گذشته 19 مهرماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش پلیس، امنیت اجتماعی و اصناف با حضور مسئولین استانی، فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی و امنیتی و پلیس فتا و مسئولین اصناف مختلف استان و شهرستان در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

در این همایش سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان امنیت را اساس یک کشور خواند و سرمایه‌گذاری در حوزه امنیت، اقتدار اجتماعی را حاصل این مهم دانست.

عباسی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی نیز ایام محرم را فرصت مناسبی برای کسب آموزه‌های معنوی همانند فلسفه قیام عاشورا و نهضت حسینی خواند و افزود: با برنامه ریزی، کنترل، نظارت و تکیه بر منویات مقام معظم رهبری می توان برای تثبیت امنیت تلاش کرد و نیروی انتظامی در این عرصه پیشتاز است. بخش بعدی مراسم مدیحه سرایی سید جواد رفیعی بود که حال و هوای سالن همایش را دگرگون ساخت. اجرای موسیقی متناسب با ایام محرم و هفته نیروی انتظامی و تقدیر از اصناف نمونه و برگزیده با اهداء لوح و هدیه از دیگر بخش‌های این همایش بود.

در حاشیه این مراسم حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به زحمتکشان این عرصه امنیت و شکوفایی اقتصادی اصناف را حاصل فضای امن کشور خواند.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش