همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری صبح امروز 13 تیرماه همایش  صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین شهری و استانی در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

     در ابتدای این همایش پس از تلاوت قرآن کریم و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران، شاه محمدی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواده مخدر استان ضمن خیر مقدم به میهمانان، با اشاره به مضرات دخانیات و افزایش مرگ و میر ناشی از مصرف دخانیات و مواد مخدر از اهمیت برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی در راستای کنترل استفاده از این مواد به ویژه در جوانان و نوجوانان سخن گفت.

      در ادامه برنامه حضرت آیت الله العظمی دری نجف آبادی نماینده ولایت فقیه در استان دقایقی در مورد ریشه کنی مواد مخدر در کشور با حمایت مسئولین و ارگانهای مربوطه سخنرانی نمود. سپس شهردار کلانشهر اراک با اشاره به اینکه توضیح مواد مخدر در کشور و حمایت برخی از کشورهای بیگانه برای رواج دادن اعتیاد در این کشور، حمایت تمامی دستگاه ها برای مقابله با این مسئله را امری مهم برشمرد. استاندار مرکزی هم در بخشی از این همایش مبارزه با مواد مخدر را امری مهم برشمرد و از برگزارکنندگان این همایش در حوزه مبارزه با مواد مخدر تقدیر و تشکر نموده و گسترش فعالیت و همکاری سایر ارگان ها در این زمینه را خواستار شد. در ادامه این همایش تقدیر از فعالین مبارزه با مواد مخدر با حضور مسئولین برگزار گردید. سپس سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان دقایقی در خصوص اهمیت پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر بین اقشار مختلف جامعه مطالبی عنوان نمود.  در پایان همایش نیز دبیر شبکه اجتماعی و اعتیاد خانه سازمانهای مردم نهاد استان در خصوص معضل اعتیاد و گسستگی روابط خانوادگی اشخاص گرفتار به مواد مخدر مطالبی بیان نمود.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش