برگزاری پنجمین شب از ویژه برنامه شب های تابستان با رویکرد مدیریت پسماند

   شامگاه روز جمعه و در میان استقبال چشمگیر شهروندان، پنجمین شب از ویژه برنامه جشن شب های تابستان در آمفی تئاتر روباز بوستان امیرکبیر با رویکرد آموزش مدیریت پسماند و تفکیک زباله برگزار گردید. در این برنامه و پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و طنین سرود جمهوری اسلامی، برنامه های مختلف شامل موسیقی، شعبده بازی، اجرای نمایش با مضامین مدیریت پسماند، اجرای طنز رادیویی توسط گروه لبخند ایرانی برگزار و مورد استقبال خیل چشمگیر علاقمندان قرار گرفت.

  در این مراسم که با حضور حسنی سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و عباسی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری همراه بود، بخش های مختلف برنامه با رویکرد آموزش مدیریت پسماند تهیه و  مسابقاتی نیز با این مضمون برگزار گردید.

    در این ویژه برنامه سرپرست سازمان مدیریت پسماند دقایقی در خصوص آموزش های مفید و کاربردی ویژه شهروندان در زمینه انواع پسماند و زباله ،صرفه جویی و کاهش تولید زباله، تفکیک زباله از مبدا و اهمیت بازیافت در جهت حفظ سرمایه های طبیعی و ملی با مشارکت شهروندان ارائه نمود.

    در حاشیه این مراسم سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشــی، توجه به معضلات شهری در زمینه های ترافیک، نگهداری فضای سبز، مدیریت پسماند، آپارتمان نشینی، ایمنی و آتش نشانی و سایر مشکلات شهری و فرهنگسازی در این راستا را از جمله وظایف خطیر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان نمود و برگزاری هر شب این ویژه برنامه با موضوع خاص آموزش های شهروندی را خاطر نشان ساخت.

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش