برگزاری جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) و هفته وحدت در فرهنگسرای شهر

     به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی از مجموعه جشن های بهار مهربانی صبح امروز 30 آبان ماه به مناسبت میلاد مبارک پیامبر اسلام (ص) و هفته وحدت جشن با شکوهی با حضور نماینده ولی فقیه در استان،  سرپرست شهرداری اراک، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و مدیرکل آموزش و پرورش استان با استقبال شهروندان اراکی و دانش آموزان مدارس المهدی (عج) در فرهنگسرای شهر برگزار گردید.

     این جشن با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط قاری خوش صدا بهمن مظفری، طنین سرود جمهوری اسلامی و اجرای مجید عبدالحمیدی مجری توانای استان آغاز شد. در ادامه پس از اجرای شعبانی خواننده خوب اراکی، گروه دف نوازی و سپس برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به برندگان صورت پذیرفت. در پایان نیز پخش کلیپی از حضرت محمد (ص) مورد استقبال خیل چشمگیر علاقمندان در فرهنگسرای شهر قرار گرفت.

     در این مراسم ابوالفضل شالی بگ سرپرست شهرداری اراک ضمن خیرمقدم و تبریک میلاد پیامبر مهربانی، برگزاری جشن های این چنینی را در ارتقاء سطح نشاط اجتماعی مؤثر دانست. حضرت آیت اله دری نجف آبادی ضمن تبریک میلاد پیامبر (ص) و گرامیداشت هفته وحدت و تشکر از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بابت برگزاری مراسم های این چنینی، در فضایل پیامبر بزرگ اسلام سخنانی را بیان نمود. 

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش