برپایی ایستگاه کودک و انقلاب در مسیر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری راهپیمایی با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور چشمگیر شهروندان اراکی برگزار گردید. سرپرست و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز از ابتدای صبح با برپایی ایستگاه کودک و انقلاب شامل نقاشی با موضوعات شهروندی و انقلاب، گریم پرچم مقدس جمهوری اسلامی کودکان در مسیر راهپیمایی و توزیع پرچم جمهوری اسلامی ایران در کنار راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی حضوری پر رنگ داشت. در همین راستا تنی چند از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک، شهردار کلانشهر اراک در کنار کودکان و شهروندان از غرفه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بازدید به عمل آوردند.

      در کنار برگزاری ایستگاه نقاشی کودکان، تعدادی بسته فرهنگی و کتاب  کودک در زمینه آموزش شهروندی و متناسب با این ایام در بین شهروندان به ویژه کودکان توزیع گردید.

     همزمان، در میدان شهدا نیز با مشارکت سازمان حمل و نقل بار و مسافر ایستگاه صلواتی جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان برپا گردید.

       در همین راستا حمید کربلایی حسنی ضمن تبریک گرامیداشت این روز خجسته برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی برگزار شده توسط سازمان در ایام دهه مبارک فجر را یاد آور شده و از حضور گسترده همشهریان خونگرم در این راهپیمایی تشکر و قدردانی نمود.

 

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش