جشن بزرگ عید سعید فطر همزمان در 3 نقطه شهر

alt

برای نخستین بار در اراک جشن بزرگ عید سعید فطر بطور همزمان در سه نقطه ی شهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ؛ جشن بزرگ عید سعید فطر با حضور هنرمندان مطرح کشوری و استانی در پارک شهدای گمنام ، پارک کلاله سنجان و در مجاورت بوستان رودکی برگزارشد.این مراسم در مجموع با استقبال بیش از 36000 نفر از همشهریان همراه بود که در نوع خود بی نظیر است.

درویژه برنامه عید سعید فطر پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی گروه تواشیح فدک به اجرای برنامه پرداختند و پس از آنها هنرمند مطرح کشوری مهدی رستمی با اجرای موسیقی پاپ به روی صحنه رفت و در بخش بعدی برنامه علیرضا روزگار بعنوان میهمان ویژه برنامه دقایقی با شهروندان سخن گفت در ادامه مسابقه ای بسیار زیبا اجرا شد و سپس نمایش زیبای رادیویی و پس از آن گروه عروسکی سامان به اجرای برنامه پرداختند.

حمید کربلایی حسنی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در این خصوص گفت : با توجه به این که جشن رمضان و عید فطر به مدت 8 روز در پارک شهدای گمنام اراک در حال برگزاری است و در سه روز نخست با استقبال روزانه بیش از 8000 نفر همراه بود ما را بر آن داشت تا به مناسبت عید فطر این مراسم را همزمان در سه نقطه از شهر اراک برگزار کنیم . وی در ادامه افزود برگزاری این گونه مراسم که هدف کلی آن ارتقای سطح نشاط عمومی است بطور ویژه در دستور کار سازمان فرهنگی قرارداد.

 

آخرین اخبار

کانون آگهی و تبلیغات :آفرینش